Kaynaşlı Belediyespor Kulübü 1976 yılında kuruldu. Amatör bir futbol takımına sahip olan kulübümüz, kuruluşundan bu güne daima zirveye oynamayı görev bildi. Mücadele ettiği turnuvalarda pek çok şampiyonluk elde eden Kaynaşlı Belediyespor, ilçemizin gururu oldu.

1992’de ve 2010’da bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lig’inde (BAL) mücadele eden ekip, şu anda Düzce Bölgesi Süper Amatör Ligi’nde oynuyor. Bu sezon namağlup liderliğini sürdüren takımımız, yeniden Bölgesel Amatör Lig’de boy göstermeyi hedefliyor. Kaynaşlı Belediyespor, A takımında 25; U19, U17, U16, U15 ve U14 takımlarında 22’şer, U13 takımında ise 25 kişiden oluşan 150’yi aşkın sporcusuyla ilçemizi futbolda başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

Kaynaşlı Belediyespor, sezon bittikten sonra yaz dönemlerinde de yaz okulu olarak hizmet vermekte ve Kaynaşlı Belediyesi’nin desteğiyle sportif faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaynaşlı Belediyesi, Kaynaşlı Belediyespor’un yanı sıra ilçemizin diğer kulüpleri olan Tavak Çimenspor, Karaçalıspor ve Üçköprüspor’a da araç, top, forma gibi ihtiyaçlarının karşılanması için destek vermektedir.