Hizmet binamıza gelmenize gerek kalmadan, işlemlerinizi E-Belediye uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. E-Belediye uygulamamıza giriş için tıklayınız.

 

 

GÜVENLİK BİLGİSİ

E-Belediye uygulamamız aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz ödemelerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenli kalması bizim için önemli olup, bunun için gerekli güvenlik önlemlerini en yüksek seviyede tutabilmek adına en yeni ve en iyi güvenlik önlemlerini sürekli geliştirmekte ve etkin güvenlik çözümlerini uygulamaya gayret göstermekteyiz. Fakat güvenliğiniz için aşağıdaki hususlara da dikkat etmenizi önermekteyiz:
Güvenlik açısından alınması gereken en önemli önlem TC Kimlik Numaranız, sicil numaranız ve şifrenizin gizliliğini sağlamak ve üçüncü şahıslarla bu bilgileri paylaşmamaktır.
İşlemlerinizi gerçekleştirmeden önce, adres çubuğunuzdaki adresin https://online.kaynasli.bel.tr adresiyle başladığını teyit ediniz.
Ödeme sayfaları 128 bit SSL şifreleme altyapısını kullanmaktadır. Açılan ödeme penceresinde kullandığınız tarayıcıya göre sağ alt ya da sağ üstte bulunan kilit ikonuna tıkladığınızda açılan sertifikanın geçerli olduğunu teyit ediniz.
Halka açık bir bilgisayardan ve/veya halka açık bir ağ üzerinden işlem yapıyorsanız dikkatli olunuz.
Güncellemeleri tam yapılmış ve orijinal antivirüs yazılımları kullanınız.
Antivirüs yazılımları, sisteminizi, tuş vuruşlarınızı kaydedip internet üzerinden bilgi aktaran trojan programlar da dahil olmak üzere bilinen virüslerden korur. Bu yüzden, E-Belediye uygulamamıza giriş yapmadan önce bilgisayarınıza uygun bir antivirüs yazılımı kurarak sisteminizi taratmanız faydalı olabilir. Ancak, antivirüs yazılımlarının sadece bilinen virüsleri tarayabileceğini unutmayınız.
İsim, doğum günü veya telefon numarası gibi, başka kişilerin tahmin edebileceği kolay şifreler kullanmaktan kaçınınız.
Şifrenizi güvenli bir yerde saklamaya özen gösteriniz, ortak kullanılan ortamlarda bilgisayarınıza veya tarayıcınıza kaydetmeyiniz.
E-Belediye uygulamamızdaki işlemlerinizi tamamladıktan sonra TC Kimlik Numaranızı ve şifrenizi girerek açmış olduğunuz oturumunuzu sonlandırmak için “Güvenli Çıkış” butonunu kullanmayı unutmayınız.